bkloky_dorast.jpg

M SR žiackych družstiev

Category
SZBe
Date
2019-05-04

KPŠ Košice

 
 

All Dates

  • 2019-05-04

Bedmintonový klub Lokomotíva Košice

www.bedmintonloky.sk

email: klub@bedmintonloky.sk

Najbližšie podujatia

No upcoming event!

Extraliga 2019 - konečné poradie

1.   AGB ekoservis Košice
2.   Sokol Ilava
3.   Spoje Bratislava
4.   Lokomotíva Košice
5.   Merkury Broker Košice
6.   CEVA Trenčín
7.   OLIVER Košice

Aktuality

MSR dospelých

Tohtoročné majstrovstvá Slovenska dospelých môžeme označiť ako veľmi úspešné. Štyri tituly z piatich možných skončili v rukách zástupcov košickej Lokomotívy.

Natália s majstrovským titulom

Na "domácom" šampionáte v kategórii U17 sme získali jednu zlatú, štyri strieborné a tri bronzové medaile. K ďaľším titulom nechýbalo veľa, zastúpenie sme mali vo finále každej z disciplín, ale špička ...

Lokomotíva Košice s ôsmym titulom v rade

Výprava košických bedmintonistov na záverečné kolo Extraligy sa zo Zvolena vracala v dobrej nálade. Prvé družstvo, štartujúce pod reklamným názvom AGB Ekoservis Košice, dvíhalo nad hlavu majstrovský p...

Finále Extraligy

Už tento víkend, 23.-24.11.2019, sa vo Zvolene odohrá finálové kolo Extraligy zmiešaných družstiev. Medzi šesticou účastníkov budú aj naše dve družstvá.

Slovensko získalo na medzinárodnom turnaji Slovak Youth U17 v Trenčíne dve zlaté umiestnenia. Nás teší, že v oboch figurovali naši zástupcovia.

Jarolím Vícen víťazom dvojhry a mixu

Najúspešnejším hráčom na celoslovenskom turnaji dospelých v Bratislave bol hráč Lokomotívy Košice, Jarolím Vícen.  Turnajové prvenstvo si pripísal v dvojhre a zmiešanej štvorhre.

© 2017 RHplus. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper